Frugal Village Forums banner

Discussions Showcase Albums Media Media Comments Tags Marketplace

1-2 of 2 Results
  1. Frugal Living
    Hi Michele! I read in the pantry challenge, in a post, which you mention you have a recipe for spaghetti sauce using tomatoe paste and that it costs you .01 cents an oz. to make? Would you like to share your recipe with us? I am very interested in learning other recipes than my own...
  2. Food challenges
    Could you explain to me how you go about it? Do you mean we have to try to buy less groceries and see how much we can go through the month with food from the pantry? OR Do you mean, try to fill up the pantry with as little money possible? Thank-you! :)
1-2 of 2 Results
Top