Joined
·
1,377 Posts
I have been wanting one for a long time, never tried this before. What does everyone think of them? I remember reading somewhere before that the "home made" stuff is better then bought dehydrated foods...what does everyone think?
How much do they normally cost to purchase?
Any other info you can give me would be appreciated.
How much do they normally cost to purchase?
Any other info you can give me would be appreciated.